Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal!

Mediale Vip

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal!

Më: 26 mars 2023 Në ora: 16:12
Lorenci dhe Keisi

Keisi u ndje shumë e prekur për mënyrën se si Lorenci deklaroi mbrëmjen e kaluar se ata bashkë kanë patur një lidhje jashtë.

Ajo i tha Lorencit se shpesh herë i tërhiqte vëmendje atij për mënyrën se si sillej apo fliste me të, sepse sipas saj, e kishte frikën që publiku do i keqkuptonte gjërat jashtë.

Lorenci i kërkoi falje Keisit dhe tha se ai nuk e dinte që gjërat do shkonin kështu.

Ai shtoi se u mërzit aq shumë, sa ishte gati të bënte valixhet dhe të dilte nga shtëpia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat