“Për Luizin kam afeksion”/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur për këngëtarin

Mediale Vip

“Për Luizin kam afeksion”/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur për këngëtarin

Më: 27 mars 2023 Në ora: 13:02
Olta Gixhari

Dhe pse “armiq të përbetuar” që prej ditës së parë në “Big Brother VIP” Olta Gixhari ka thënë se për Luiz Ejllin ka afeksion.

Këtë deklaratë aktorja e bëri gjatë një bisede me Dean, teksa po flisnin për raportet që kanë me banorët e tjerë në shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Olta: Mbase me ne i hahet muhabeti, pse është keq që të qëndrojë me ne? Dhe me ty ka qëndruar.

Dea: Ne na hahet muhabeti të gjithëve me njëri-tjetrin.

Olta: Po pra he, kështu që mos i shiko gjërat kështu.

Olta: E di si i thashë Getit unë, kur zihesh, pastaj qesh dhe përqafoheni dhe me Fotininë jo. I thashë ore kam 91 ditë.

Dea: Këto nuk kuptojnë fare.

Olta: Jo se nuk kuptojnë se janë të rinj, po nuk po kuptojnë dinamikën. Ia thashë troç: unë për Luizin kam afeksion.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat