Princ Harry shkon në gjykatë, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Princ Harry shkon në gjykatë, kjo është arsyeja

Më: 27 mars 2023 Në ora: 13:41
Princi Harry

Princi Harry do të marr pjesë në një çështje gjyqësore në Londër kundër botuesit Associated Newspapers.

Ai ka ngritur këtë çështje me këngëtarin Elton John dhe aktoren Eizabeth Hurley, transmeton Indeksonline.

Ata pretendojnë se krijuesi i tabloideve The Mail on Sunday dhe Daily Mail ka shkelur privatësinë e tyre, duke i përgjuar telefonat.

Një zëdhënës i botuesit i quajti këto akuza qesharake.

Ai tha se këto janë akuza të pabaza dhe shumë shpifëse, për të cilat nuk kanë prova.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat