“Shpërthen” ish-banorja e “BBV”, kërkon të mbyllet emisioni: Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët

Mediale Vip

“Shpërthen” ish-banorja e “BBV”, kërkon të mbyllet emisioni: Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët

Më: 28 mars 2023 Në ora: 14:54
Ermiona

Ermiona Lekbello, ish-banorja e “Big Brother Vip” ka reaguar ashpër përmes një story në Instagram për mbylljen e këtij emisioni duke thënë se autorët e këtij reality-show kanë kaluar çdo tolerancë.

Këngëtarja ka reaguar ashpër duke i quajtur drejtueset e këtij programi, Sara dhe Lori Hoxhën ‘të pangopura’.

“Të mbyllet ky emision, kaloi çdo gjë, nuk tolerojmë më. Të paguajnë këtë fatkeqësi që ndodhi. Mos i hengshi paratë”, ka shkruar artistja.

Nderkohe kujtojmë se një dy ditë më parë media Top Channel ka rënë pre e sulmit të kallashnikovit ku për pasojë ka ndërruar jetë 60-vjeçari Pal Kola, punonjës i sigurisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat