Luizi shpërthen në lot, e njihte rojën i cili u vra nga sulmi në “Top Channel”

Mediale Vip

Luizi shpërthen në lot, e njihte rojën i cili u vra nga sulmi në “Top Channel”

Më: 28 mars 2023 Në ora: 21:26
Luizi

Banorët janë informuar sonte lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi mbrëmjen e së dielës në “Top Channel”.

Ata janë shokuar nga kjo ngjarje e rëndë.

Luizi ka shpërthyer në lot pasi ndëgjoi dhe pa çfarë ka nodhur.

Ai tha se e njihte rojën në bazë të emrit që iu përmend.

Luizi u pa në gjendje të rëndë teksa shprehu edhe ngushëllimet që shprehu ndaj familjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat