Ditëlindja e Nitës/ Zhaklina dhe Arbri surprizojnë banorët, kalojnë darkën me ta

Mediale Vip

Ditëlindja e Nitës/ Zhaklina dhe Arbri surprizojnë banorët, kalojnë darkën me ta

Më: 28 mars 2023 Në ora: 22:59
Banorët e BBV

Dy opinionistët e BBV Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari kanë surprizuar banorët, pas mbylljes së një “Prime” të pazakontë, që ndodhte për herë të parë në historinë e Big Brother.

Vizita e opinionistëve i ka gëzuar pa masë banorët.

Ata kishin nevojë për pak ndryshim në shtëpi, pas lajmit të zymtë që morën mbrëmjen e sotme për sulmin ndaj institucionit të Top Channel, ku mbeti i pajetë punonjësi i sigurisë Pal Kola.

Ata vijojnë të shijojnë darkën në oborrin e shtëpisë, mes pyetjeve të shumta dhe kuriozitetit të madh që banorët kanë për jetën jashtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat