Rina Balaj shfaqet pa makijazh dhe na dëshpëroi

Mediale Vip

Rina Balaj shfaqet pa makijazh dhe na dëshpëroi

Më: 26 maj 2023 Në ora: 07:35
Rina Balaj

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj publike pa komplekse.

Rina Balaj, së fundi mori vëmendje me dukjen pa grim.

Në platformën Tik Tok, është publikuar një video teksa shihet Rina duke bërë një makijazh nga grimeret, me ç’rast vëmendja bie tek fytyra e saj, e cila nuk duket edhe ashtu siç shfaqet pothuajse gjithë kohën.

Image
Rina Balaj

Fytyra e artistes është shfaqur me akne, gjë të cilën ajo nuk e ka fshehur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat