Don Xhon dhe Era Istrefi “kapen mat” të përqafuar në aeroport

Mediale Vip

Don Xhon dhe Era Istrefi “kapen mat” të përqafuar në aeroport

Më: 27 maj 2023 Në ora: 06:50
Don Xhon dhe Era Istrefi

Krijuesit e hitit “Hala” Don Xhoni dhe Era Istrefi duket se janë më të afërt se janë menduar.

Në një foto të siguruar nga portali indeks.mk ata shihen shumë afër me njëri – tjetrin.

Në një foto shihet Don Xhoni që ka vendosur duart në belin e Erës derisa në foton tjetër është Era që e përkdhel Don Xhonin.

Image
Don Xhon dhe Era Istrefi

Kujtojmë së hiti Hala i Don Xhonit dhe Era Istrefit deri me tani ka më shumë së 55 milionë klikime në youtube.

A do të thotë ata pos suksesit të këtij dueti janë duke e shijuar ndonjë romancë së bashku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat