Me këtë veshje nuk e keni ju ka rastisur ta shihni Yllka Kuqin

Mediale Vip

Me këtë veshje nuk e keni ju ka rastisur ta shihni Yllka Kuqin

Më: 27 maj 2023 Në ora: 06:52
Yllka Kuqi

Këngëtarja ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

Në storie në Instagram, ka publikuar një imazh me veshje ndryshe nga të cilat jemi mësuar ta shohim, e që janë elegante.

Yllka, shihet e veshur me xhinse dhe ka zbuluar barkun nga bluza e shkurtër të cilën ka zgjedhur ta vesh.

Image
Yllka Kuqi

Me një ndryshim në dukje, artistja padyshim se duket bukur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat