Blero kurrsesi t’’i harrojë ish-at, ‘godet’ me postimin e fundit në Instagram

Mediale Vip

Blero kurrsesi t’’i harrojë ish-at, ‘godet’ me postimin e fundit në Instagram

Më: 28 maj 2023 Në ora: 12:39
Afrona, Blero dhe Teuta

Këngëtari Blero po e shijon suksesin me projekte muzikore.

Krah karrierës ai është i lumtur edhe në jetën private me partneren e re.

Përmes një InstaStory ai ka nënkuptuar se e ka të dashurën më të mirë që e ka pasur ndonjëherë.

Image
Postimi

”Po zgjohem duke menduar se me cilin personalitet të saj duhet të përballem sot, por jam gati sepse ajo është vajza më e mirë që kam pasur ndonjëherë në jetën time”, ka shkruar ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat