Afrona e thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

Mediale Vip

Afrona e thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

Më: 28 maj 2023 Në ora: 19:28
Afrona Dika

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James.

Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe nuk dha asnjë detaj të vogël bashkë me partnerin.

Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti që definitivisht shkëlqejnë krah njëri-tjetrit.

Ata duken në “qiellin e shtatë” të lumturisë.

Kujtojmë se në intervistën për Prive, një javë më parë, Afrona foli mbi dashurinë duke thënë se me çka ai i mori zemrën vitin e kaluar kur edhe jeta i bashkoi për t’i bërë çift.

Image
Afrona Dika dhe i dashuri i saj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat