Dua Lipa me foto të nxehtë nga shtrati, kap gjoksin me dorë

Mediale Vip

Dua Lipa me foto të nxehtë nga shtrati, kap gjoksin me dorë

Më: 30 maj 2023 Në ora: 11:28
Dua Lipa

E famshmja Dua Lipa po vazhdon që të provokojë me postimet e saj në Instagram.

Në postimin e fundit, ku ka publikuar imazhe të shumta nga pushimi, ndau një foto tejet seksi.

Aty shihet e shtrirë në shtrat teksa pjesën e gjoksit e kap me dorë.

Image
Dua Lipa

Me këtë imazh ajo dëshmoi se është njëra nga femrat më joshëse dhe me të komentuara nga mijëra fansa.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat