“1 Goat për ty” – Ledri Vula bën tatuazh emrin e albumit të ri

Mediale Vip

“1 Goat për ty” – Ledri Vula bën tatuazh emrin e albumit të ri

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 06:09
Ledri Vula

Reperi i njohur i estradës shqiptare, Ledri Vula, pak ditë më parë ka promovuar albumin e ri “1 Goat për ty”.

Ai solli plot 14 këngë, në mesin e të cilëve pati edhe disa bashkëpunime me emra të njohur të skenës muzikore shqiptare.

MC Kresha, Lyrical Son, Buta, Capital T, Lumi B dhe Mozzik – janë vetëm disa nga artistët pjesë e këtij albumi.

Artisti së fundmi përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se e ka përjetësuar në trup këtë projekt.

I njëjti në krahun e djathtë ka bërë një tatuazh të ri emrin e albumit “1 Goat për ty”.

Disa nga këto projekte i ka sjell të kompletuara edhe nga ana vizuale, me klipe mjaft interesante e të veçanta.

Ledri ka kohë që është në skenë dhe gëzon fansa anë e mbanë trojeve shqiptare. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat