Olta Boka tregon historinë e njohjes me partnerin

Mediale Vip

Olta Boka tregon historinë e njohjes me partnerin

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 15:37
Olta Boka dhe partneri i saj

Olta Boka e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ka ndarë me publikun detaje nga karriera dhe jeta e saj private.

Olta Boka ndër të tjera, tregoi zanafillën e lidhjes së saj.

“Jemi njohur në shkollë e kam shtyrë si gjë nuk doja për momentin të ndohte por kur gjërave nuk ju hap dritaren, jeta të hap derën.

Janë të shkruara në jetë sado mos mundohesh për diçka.Të dy kemi studiuar për juridik.”-u shpreh Olta Boka në “Kurthin e Piter Pan”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat