Beniada Nishani feston sot ditëlindjen, a e dini sa vjeç mbush modelja?

Mediale Vip

Beniada Nishani feston sot ditëlindjen, a e dini sa vjeç mbush modelja?

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 16:15
Beniada Nishani

Modelja dhe moderatorja Beniada Nishani feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 32 vjeçe.

Beniada u kthye në një nga personazhet më të preferuar të publikut brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1.

Gjithmonë e çiltër dhe humor të mirë ajo fitoi zemrat e shumë shqiptarëve të cilët e mbështetën atë gjatë aventurës së saj televizive.

Sot ajo drejton një rubrikë në programin “E diell” dhe ka hapur linjën e saj të veshjeve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat