‘Bukuroshja’ i përgjigjet Lulzim Hetemit: Respekt për kryetarin

Mediale Vip

‘Bukuroshja’ i përgjigjet Lulzim Hetemit: Respekt për kryetarin

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 20:46
Lulzim Hetemi

Ditën e djeshme u bë viral komenti i kryetarit të Leposaviçit, Lulzim Hetemi në fotografinë e modeles kosovare, Mejreme Hajdaraj. Ky koment mori vëmendje të madhe duke ditur zhvillimet e fundit në veri të vendit mes qytetarëve serb, KFOR-it dhe Policisë së Kosovës.

“Respekt për bukuroshen”, kishte shkruar Hetemi.

E pas komentit të Hetemit ka reaguar vetë modelja.

Image
Foto: InstaStory

Mejreme Hajdaraj ka publikuar në InstaStory komentin e kryetarit Hetemi dhe ka shkruar “respekt për kryetarin”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat