Zbulohen të famshmit e parë që do marrin pjesë në “Kepi i VIP-ave”

Mediale Vip

Zbulohen të famshmit e parë që do marrin pjesë në “Kepi i VIP-ave”

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 08:57
Kiara Tito

Kiara Tito ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”, ndërsa janë zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e këtij programi.

“Iconstyle” bën me dije se pjesë e kastit do të jenë Livia Brunga, konkurrente e Për’puthen dhe Erisa Haxhiu Miss Prishtina 2020.

Ndër emrat e banorëve të BBV përmenden Ronaldo Sharka, Jori Delli dhe Kejsi Medini.

Pritet që në ditët në vijim të zbulohen edhe personazhe të tjerë.

Kiara dje paralajmëroi se në këtë reality-show do të vijë diçka e madhe.

”Bashkë me stafin po përgadisim diçka shumë të bukur, ku të keni parasysh që një gjë shumë e madhe do të vijë”, tha ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat