Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Mediale Vip

Tom Holland njofton se po pauzon nga aktrimi

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 23:00
Tom Holland

Aktori i njohur, Tom Holland po merr një pauzë nga kinematografia.

Ylli 27-vjeçar britanik zbuloi në një intervistë për Extra se do të pushojë një vit nga aktrimi pasi ka pasur një përvojë “të vështirë” në realizimin e serialit të tij Apple TV+ “The Crowded Room”.

“Ishte një kohë e vështirë, sigurisht. Ne ishim duke eksploruar disa emocione që nuk i kam përjetuar kurrë më parë. Dhe më pas, të qenit producent, duke u marrë me problemet e përditshme që vijnë me çdo set filmi, thjesht shtoi atë nivel shtesë të presionit”, tha Holland, shkruan People.

“Tani po bëj një vit pushim dhe kjo është rezultat i asaj se sa e vështirë ishte kjo shfaqje”, shtoi ai.

Pavarësisht se ishte e vështirë, aktori i “Spider-Man: No Way Home” tha se “i pëlqente vërtet” të punonte në “The Crowded Room” dhe “i pëlqente të mësuarit për t’u bërë producent”.

“Unë nuk jam i huaj për punën e vështirë. Unë gjithmonë kam jetuar me këtë ide se puna e vështirë është punë e mirë. Dhe më ka pëlqyer shumë”, tha ai.

“Por përsëri, shfaqja më theu mua. Erdhi një moment ku disi ishte, “Më duhet të bëj një pushim”, u shpreh aktori.

“Jam i emocionuar të shoh se si do të dalë dhe ndihem sikur puna jonë e palodhur nuk ishte e kotë”, shtoi Holland.

Në “The Crowded Room”, Holland luan Danny Sullivan, një burrë që nuk dyshon, i cili arrestohet pas një të shtënash në vitin 1979 në New York.

Nëpërmjet një sërë marrjesh në pyetje nga detektivi Rya Goodwin (Amanda Seyfried), e kaluara e pazakontë e Denit del në dritë, duke përfshirë një të huaj që i shpëtoi jetën.

Krahas Holland dhe Seyfried, 37 vjeç, “The Crowded Room” përmban Emmy Rossum, Sasha Lane, Will Chase dhe Lior Raz.

Tre episodet e para të “The Crowded Room” do të jepen premierë të premten në Apple TV+, me episode të tjera që transmetohen të premteve deri më 28 korrik. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat