Pas ndarjes së bujshme, Olsi Bylyku martohet së shpejti? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Mediale Vip

Pas ndarjes së bujshme, Olsi Bylyku martohet së shpejti? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 21:39
Aktori Olsi Bylyku

Aktori Olsi Bylyku ka folur për TCH pas ceremonisë së martesës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Duke bërë batuta aktori pohoi se dhe ai do që së shpejti të martohet.

“Jam shumë i lumtur për të gjithë karrierën që ka ndërtu, për familjen që I kanë mbajtur në balancë dhe në fund e finalizun kaq bukur."

Gazetarja: Ti kur e ke radhën?

"Shpresoj ta kem dhe unë sa më shpejt, por sot nuk u bëa jo hudhja e luleve se mezi po e prisja me e kap. Do të luftoj që të kap lulet te dasma”, tha aktori.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat