Robert Berisha tregon se kujt i ngjan Renee

Mediale Vip

Robert Berisha tregon se kujt i ngjan Renee

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 08:30
Robert Berisha

Robert Berisha ishte i ftuari në emisionin e fundit të këtij sezoni të “Në kurthin e Piter Pan” ku dhuroi një intervistë të këndshme e speciale me fëmijët e kastit. 

Teksa rrëfeu marrëdhënien me ish-partneren e tij Nora Istrefi, këngëtari dhe moderatori foli gjithashtu dhe për të përbashkëtat e kësaj të fundit me vajzën e tyre, Renee. 

“Renee i ka ngjarë Norës për qetësinë e saj, është tip i qetë dhe i butë.

Shumë e veçantë.”- tha ai për “Në kurthin e Piter Pan”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat