Disa vite para ndarjes nga bashkëshortja, Hugh Jackman ishte spekuluar se është homoseksual

Mediale Vip

Disa vite para ndarjes nga bashkëshortja, Hugh Jackman ishte spekuluar se është homoseksual

Më: 16 shtator 2023 Në ora: 10:05
Hugh Jackman

Seksualiteti i Hugh Jackman është vënë në pikëpyetje gjatë gjithë karrierës së tij, por ai dhe tashmë ish-gruaja e tij, Deborra-Lee Furness, ishin gjithmonë të gatshëm t’i mbyllnin këto thashetheme.

Në vitin 2013, ylli i “X-Men”, 54 vjeç, tha për “60 Minutes” të Australisë se ndihej i frustruar nga spekulimet e vazhdueshme, sipas Huffington Post.

“Për mua, gjithsesi, nuk është gjëja më interesante për një person. Unë jam i frustruar për Deb, sepse shoh që Deb thotë: “Ah, kjo është thjesht e çmendur!”, kishte deklaruar ai.

Furness, 67, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në intervistë në atë kohë, thuhet se tha: “Nëse ai do të ishte homoseksual, mirë, ai do të thoshte se është homoseksual. Është e bezdisshme sepse nuk është e vërtetë”.

Në një intervistë të veçantë me Hollywood Reporter në të njëjtin vit, Jackman tregoi se thashethemet për të qenë homoseksual kishin filluar të dëmtonin gruan e tij të atëhershme, shkruan PageSix.

“Vetëm kohët e fundit, kjo e shqetëson atë, Ajo thotë: ‘Është e madhe. Është kudo!”, ka pranuar aktori.

Jackman dhe Furness u takuan në vitin 1995 në xhirimet e serialit televiziv australian “Correlli” dhe u duk se kishin një martesë të lumtur për gati tre dekada.

Diferenca e tyre 13-vjeçare në moshë ishte gjithmonë një temë diskutimi, por ylli i “Wolverine” pohoi se ai ishte më i pjekuri në marrëdhënie.

Jackman dhe Furness vendosën të ndaheshin, megjithatë, të premten pas 27 vitesh martesë.

Ata u martuan në vitin 1996 dhe kanë dy fëmijë, Oscar Maximilian Jackman, 23 vjeç dhe Ava Eliot Jackman, 18, të cilët të dy janë të birësuar. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat