Taylor Swift në një lidhje me yllin e NFL, Travis Kelce

Mediale Vip

Taylor Swift në një lidhje me yllin e NFL, Travis Kelce

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 16:48
Taylor Swift

Taylor Swift duket se ka një partner të ri. Kohët e fundit po qarkullojnë thashethemet se këngëtarja e njohur ka një lodhje me yllin e NFL, Travis Kelce.

Vëllai i Travis Kelce konfirmon se ylli i Chiefs është ‘100 për qind’ në lidhje me Taylor Swift.

“Është e vështirë të përgjigjem sepse nuk e di vërtet se çfarë po ndodh me jetën e dashurisë së Travis,” tha Jason gjatë një interviste të mërkurën, 20 shtator me stacionin radiofonik 94WIP, kur u pyet në lidhje me thashethemet e romancës midis Travis dhe këngëtares.

Një burim konfirmoi javën e kaluar se Swift dhe ylli i Kansas City Chiefs po takoheshin “në fshehtësi”.

Thuhet se ata filluan të takoheshin pasi Travis u përpoq dhe më pas dështoi, t’i jepte këngëtares numrin e tij të telefonit në një nga koncertet e saj të fundit ‘Eras’ Tour’.

Jason Kelce konfirmon se thashethemet për lidhje me Travis dhe Taylor Swift janë ‘100 për qind të vërteta’

Gjithashtu, Swift u pa së fundmi duke veshur një gjerdan me gurin e lindjes së Travis. Ndërkohë, Kelce u shfaq duke qeshur nga thashethemet me një postim në Instagram. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asgjë drejtpërdrejt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat