Larg nga ai Linda Halimi uron bashkëshortin për ditëlindje

Mediale Vip

Larg nga ai Linda Halimi uron bashkëshortin për ditëlindje

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 09:51
Linda Halimi dhe bashkëshorti

Linda Halimi ka ndarë një postim në llogarinë e saj në Instagram për të uruar bashkëshortin e saj në ditëlindjen e tij.

Ajo thuri fjalët më të bukura për të shprehur dashurinë dhe mirënjohjen e saj për prezencën e tij në jetën e saj.

"Gëzuar ditëlindjen këtij MBRET! E di që nuk të interesojnë mediat sociale dhe të gjitha sharjet këtu, por në jetën reale ti e di që të dua dhe të dua shumë!

Ti je një burrë i mrekullueshëm, baba, dhe bën gjithçka që merr përsipër në mënyrë të përsosur ♥️ Më mungon dhe uroj të festojmë së bashku, por unë do t’i bëj të gjitha sa më shpejt 🙏🏼♥️ Festo me Kai për mua 🚀 😎♥️🏆 Lutem që do të jemi të bekuar që të kemi edhe 100 vite të tjera me shëndet, të lumtur dhe të dashur siç jeni!"

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat