Kush po e shoqëron Luanën në një darkë romantike?

Mediale Vip

Kush po e shoqëron Luanën në një darkë romantike?

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 06:34
Luana Vjollca

Luana Vjollca së fundmi u përfol për emisionin e saj të ri “I love island”

Ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka marrë gjithë vëmendjen me postimin që ka bërë.

Duke u fotografuar nga personi që po e shoqeron në darkë, moderatorja e njohur shfaqet tejet e lumtur.

Një darkë luksoze e përgatitur deri në detaj, por ndjekësit kanë pikëpyetjen e tyre, se kush është fatlumi që po shijon këtë përgatitje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat