Pushimet luksoze të Ronela Hajatit

Mediale Vip

Pushimet luksoze të Ronela Hajatit

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 07:10
Ronela Hajati

Ka qenë e shumëpërfolur vera e Ronela Hajatit.

Por të gjitha i ka lënë pas këngëtarja dhe ka udhëtuar në Greqi për pak ditë pushime luksi.

Bashkë me shoqën e saj, Saren, Ronela ka ndarë ca momente të lumtura nga pushimet Venetsanos në Greqi.

“Gabimet behen pa pishman kur shoqerohen me nje gote vere ,ose nje shishe… ose pese” ,shkruan Ronela nga pushimet luksoze.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat