George Clooney e dëshmon se është një zotëri i vërtetë, në moshën 62 vjeçare i veshur plot stil mban vet valixhet në aeroport

Mediale Vip

George Clooney e dëshmon se është një zotëri i vërtetë, në moshën 62 vjeçare i veshur plot stil mban vet valixhet në aeroport

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 11:49
George Clooney

George Clooney vërtetoi shprehjen e vjetër se burrat plaken si vera e mirë.

62-vjeçari dukej në top formë kur mbërriti në aeroportin “JFK” në New York të premten, shkruan DailyMail.

Ai kishte veshur një këmishë të thjeshtë me mëngë të zeza me pantallona të kuqe, duke e fshehur fytyrën pas një palë syzeve dielli të stilit aviator.

Pamja e tij përfundoi me një palë këpucë ngjyrë kafe. Ai mbante gjithashtu një orë argjendi në njërin kyç të dorës, teksa mbante me lehtësi valixhet e tij në të dyja duart.

Ylli mbante edhe bagazhin e tij vet, pa mbështetjen e askujt.

Aktori pa moshë – i cili ka krijuar një “partneritet të vërtetë” me gruan e tij Amal Clooney kur bëhet fjalë për rritjen e binjakëve të tyre gjashtë vjeçarë Ella dhe Alexander – tërhoqi vëmendjen e fansave aty pranë në aeroport pa u përpjekur fare.

I sigurt në vetvete, George ishte krejtësisht i lumtur që zuri vendin e pasmë dhe e la gruan e tij të shkëlqejë përsëri në gusht, kur ajo pranoi një çmim për Udhëheqjen DVF në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Venecia.

Ylli i filmave dukej më i dashuruar se kurrë me gruan e tij prej gati nëntë vitesh – me çiftin që do të festonte gati një dekadë të lumturisë martesore më 27 shtator.

Mirëpo, seks simboli me flokë të argjendtë nuk ka mundur të promovojë ndonjë projekt të ri televiziv apo filmik për faktin se greva e aktorëve dhe skenaristëve të Hollywoodit është ende në vazhdim.

Ai u konfirmua se do të luante bashkë me Brad Pitt, projekti i parë i dy yjeve së bashku në pesëmbëdhjetë vjet, në thrillerin “Wolves” në maj.

Megjithatë, statusi i xhirimeve të projektit nuk dihet për shkak të grevës.

Duke vërtetuar se është i vetëdijshëm, George foli për grevën në konferencën Digital X në Gjermani (nëpërmjet Associated Press), duke bërë shaka duke thënë: “Dëgjo, askush nuk dëshiron të më dëgjojë të flas për të qenurit i padrejtë apo jo?”.

Pasi shprehu mirënjohjen për karrierën e tij ‘me fat’, George vuri në dukje se shumë aktorë në industri nuk ishin aq me fat, duke theksuar se: “Ne të gjithë jemi në mbështetje të një paga të mirë dhe të drejtë”.

Ylli i “Monuments Man” vazhdoi të reflektonte në fjalimin e tij në konferencë, duke shtuar: “Unë mendoj se shumë aktorë kanë qenë shumë të suksesshëm me kalimin e kohës”.

Duke e llogaritur veten në numrin e tyre, ai përsëriti se ishte e rëndësishme për ta që të ‘futen brenda’.

Në këtë mënyrë ata mund të jenë pjesë e zgjidhjes për t’i dhënë fund grevës me një marrëveshje të drejtë për të gjithë të përfshirë.

Ai vuri në dukje me mençuri se yjet e suksesshëm që tregonin mbështetje ishte jetike, kështu që ata nuk ishin ‘pjesë e problemit’. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat