Pete Davidson gjithmonë me zgjedhjet e duhura – Kjo është e dashura e re e komedianit

Mediale Vip

Pete Davidson gjithmonë me zgjedhjet e duhura – Kjo është e dashura e re e komedianit

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 16:46
Pete Davidson

Një lajm i ri për mediat rozë to Hollywood, por aspak një lajm i ri kur bëhet fjalë për Pete Davidson! Humori dhe mjeshtëria e tij duket se kanë bërë për vete edhe modelen bukuroshe Madelyn Cline!

Ylli i “Saturday Night Live” dhe 25-vjeçarja, janë zyrtarisht në lidhje, konfirmojnë burime për “People”.

Lajmi për romancën e tyre vjen menjëherë pasi Davidson dhe ish-partnerja e tij Chase Sui Wonders u ndanë pas më pak se një viti lidhje.

Image
Madelyn Cline!

Ndarja e tyre erdhi dy muaj pasi ylli i Bupkis u kontrollua vullnetarisht në trajtimin e shëndetit mendor në qershor për çrregullimin e stresit post-traumatik dhe diagnozën e çrregullimit kufitar të personalitetit.

Davidson, i cili ka krijuar një reputacion për lidhjet me femra të profilit të lartë, foli për interesin publik rreth jetës së tij personale dhe se si ndikoi në rolin e tij në SNL.

Ai pretendoi se performanca e tij e tetë sezoneve në shfaqjen e komedisë ishte njollosur disi nga kurioziteti i publikut se me kë po takohej.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat