Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Mediale Vip

Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 18:38
Natalia Bryant

Vajza e madhe e Kobe Bryant, Natalia, 20 vjeçe, bën debutimin e saj në pistë gjatë Javës së Modës në Milano, ndërsa nëna Vanessa e shikon me krenari nga rreshti i parë.

Natalia Bryant, vajza e madhe e legjendës së ndjerë të NBA-së Kobe Bryant, bëri debutimin e saj në pistën e saj të premten teksa po ecte në shfaqjen e Versace gjatë Javës së Modës në Milano, shkruan DailyMail.

Bukuroshja brune, 20 vjeçe, doli në pasarelë me njerëz si Gigi Hadid dhe Kendall Jenner teksa mamaja e saj krenare Vanessa Bryant, 41 vjeçe, e shikonte nga rreshti i parë.

Natalia dukej e sofistikuar ndërsa modelonte një fustan të zi elegant me shpatulla këndore që i nxirrnin në pah këmbët e saj të gjata.

Ajo shëtiti në dyshemenë e shahut me një palë këpucë baleti argjendi dhe mbante një çantë klasike prej lëkure të zezë.

Studentja e “USC” kapi flokët e saj të errët e të mëndafshtë në një stil voluminoz gjysmë lart, gjysmë poshtë që u fiksua në vend me kapëse elegante.

Pamja e saj u aksesua me dy unaza ari dhe të zeza, si dhe një palë vathë të ngjashëm.

Vanessa mezi e mbante krenarinë e saj teksa u shfaq para kamerave përpara shfaqjes së parë të modës së vajzës së saj.

E veja e Kobe Bryant, 41 vjeçe, e veshur me një fustan “Versace” të zi të gjatë, të hapur përpara duke treguar linjat e saj.

Ajo mbante një çantë lëkure me shkëlqim “Versace” dhe lidhi një palë rrathë të zgjatur ari në veshët e saj.

Ajo ishte ulur në rreshtin e parë për shfaqjen e pistës së mbushur me yje që u zhvillua në Milano, Itali.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat