E la e dashura para koncertit të reperit, Drake i dhuron shumën marramendëse fansit

Mediale Vip

E la e dashura para koncertit të reperit, Drake i dhuron shumën marramendëse fansit

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 11:52
Drake

Drake zbukuroi natën e një fansi në Miami nëpërmjet një gjesti aspak të zakontë.

Në skenën në Qendrën Kaseya të premten e kaluar, reperi i "Slime You Out" vuri re posterin e ngritur nga një fans zemërthyer, i cili me sa duket kishte shpenzuar të gjitha kursimet e tij për biletat për të dhe ish-in e tij.

Drake e pyeti nëse ish-i do të vinte me të dhe fansi bëri me shenjë "jo".

"Çfarë nuk shkon me të? Dhe ti këtu vetëm me zinxhir të artë dhe syze dielli?"
- ishte reagimi i parë i reperit. "Prisni, është pak agresive. Por e dini çfarë? Ajo do të ndihet shumë keq, sepse unë do të jap pesëdhjetë mijë dollarë që të mund të mburresh tek ajo,” shtoi Drake përpara se audienca të shpërthente në brohoritje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat