Taylor Swift përflitet për një rol debutues në filmin “Deadpool 3”

Mediale Vip

Taylor Swift përflitet për një rol debutues në filmin “Deadpool 3”

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 23:29
Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë e përfolur në botën e argëtimit dhe sportit gjatë dy fundjavave të fundit, por mbase ajo është gati të përballet me Universin Kinematik Marvel.

Po spekulohet në mediat sociale se ylli 33-vjeçar i pop-it do të luante në “Deadpool 3” teksa mbërriti në Kansas City Chiefs vs New York Jets me ekipin e superheronjve.

Taylor mbërriti në lojë së bashku me Ryan Reynolds, Hugh Jackman dhe Shawn Levy, i cili veçanërisht është regjisori dhe producenti i “Deadpool 3”, shkruan DailyMail.

Treshja janë parë duke filmuar vazhdimin e Marvel muajt e fundit pasi shumë fansa kanë spekuluar se këngëtarja mund të ketë një rol.

Madje ka pasur thashetheme që qarkullojnë për një rol të mundshëm për krijuesen e hitit “Blank Space” pasi disa kanë spekuluar se ajo mund të portretizojë superheroin më pak të njohur ‘Dazzler’.

Në korrik, Ryan dhe Hugh u panë duke filmuar skena për filmin e shumëpritur në një plazh në Mbretërinë e Bashkuar.

Ryan ka portretizuar personazhin titullar ‘Deadpool AKA Wade Wilson’ në filmin e vitit 2016 dhe vazhdimin e 2018, i cili është një ish-operativ i Forcave Speciale që tani punon si mercenar.

Hugh ka luajtur personazhin e ‘Wolverine’ që nga filmi origjinal X-Men në 2000.

Ndërkohë Taylor u pa në MetLife Stadium të dielën për të brohoritur për të dashurin e saj të ri dhe Kansas City Chiefs, Travis Kelce.

Krijuesja e hitit të “Bad Blood” – e cila u pa në një mbrëmje vajzash përpara ndeshjes së madhe – solli me vete shoqëruesit e saj për të ndihmuar në mbështetjen e të dashurit të saj të ri, gjithashtu 33 vjeç, duke përfshirë Ryan, gruan e tij Blake Lively.

Sophie Turner, e cila kohët e fundit njoftoi divorcin e saj nga bashkëshorti Joe Jonas, u pa gjithashtu duke qëndruar pranë Swift menjëherë pasi ndeshja filloi të dielën.

Pas ndeshjes, këngëtarja dhe ylli i sportit u panë duke dalë së bashku nga dhoma e zhveshjes së Chiefs dhe shijuan një darkë private në Prime Social Rooftop që ndodhet në Kansas City.

Që atëherë, si këngëtarja e “Blank Space”, ashtu edhe ylli i NFL kanë mbetur në qendër të vëmendjes së mediave, ndërsa romanca e tyre vazhdon të rritet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat