Trixa reagon për herë të parë ndaj Albano Bogdos

Mediale Vip

Trixa reagon për herë të parë ndaj Albano Bogdos

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 15:02
Albano- Trixa

Trixa ka reaguar për herë të parë pas ngjarjes më të përfolur të momentit.

Në një status në Instagram ajo është shprehur se fyerja e Albanos, që ai e konsideron humor nuk ka ofenduar atë, vëllain apo familjen e saj, por vajzat dhe gratë shqiptare.

Beatrix shtoi se po merren masa ligjore në lidhje me këtë.

Image
Postimi

Në hapjen e emisionit të tij të ri kujtojmë që Albano teksa foli për largimin nga muzika të Alban Ramosajt, e përcaktoi atë si “ai që Donaldi i ka q*** motrën në “BBV”.

Ndonëse AMA dhe “Vizion Plus” televizioni ku transmetohet emisioni i Bogdos heshtën, përdoruesit e rrjeteve sociale dhe personazhe të famshëm e kanë dënuar veprimin e tij dhe të gjithë janë të një mendimi që të merret ligji me të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat