Lumbardhi, Ganiut për debatin mbrëmë: S’kam dashtë me të provoke, ki dalë keq – mu ke dhimbsur për reagimet

Mediale Vip

Lumbardhi, Ganiut për debatin mbrëmë: S’kam dashtë me të provoke, ki dalë keq – mu ke dhimbsur për reagimet

Më: 27 nëntor 2023 Në ora: 08:07
Gania dhe Lumbardhi

Gania dhe Lumbardhi kanë vazhduar të përplasen mes vete për debatin e mbrëmshëm.

Lumbardhi i tha Ganisë se nuk ka dashur ta qes keq mbrëmë dhe se iu ka dhimbsur kur për reagimet që pati Ganiu.

“Unë s’kam dashur të të provokoj, edhe pse është e drejta ime, por ti e ke qitë veten keq”, tha Lumbardhi.

Ndërsa, Ganiu iu përgjigj duke i thënë se “kur bëhet fjalë për një çështje që ka pasur të bëjë me moralin tim, unë e kalli krejt. Unë kam të drejt mos me ta mëshu ty, qajo më qet keq mua, a që e thej unë një gjë, e që bërtas, këso gajle ishalla kam gjithë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat