“E do para, apo mbrapa” – Komenti i Manes ndaj Shqipe, që ngjalli shumë qeshura

Mediale Vip

“E do para, apo mbrapa” – Komenti i Manes ndaj Shqipe, që ngjalli shumë qeshura

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 22:29
Shqipja dhe Bledi

Shqipja dhe Bledi kanë debatuar sonte në ‘Prime’.

Shqipja i tha atij të ketë kujdes me fjalët që i thotë ndaj saj sepse ajo nuk ndjehet mirë.

“Unë thash a e do komplimentin para apo mbrapa?

Nuk kam faj që e ke mendjen perverse ti”, tha Bledi.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat