Alba dhe Linda e komentojnë atë që ndodhi mes Bucit dhe Santianës

Mediale Vip

Alba dhe Linda e komentojnë atë që ndodhi mes Bucit dhe Santianës

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 13:09
Linda, Alba dhe Azemi

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Alba kanë komentuar për ngjarjen që ndodhi mes Santianës dhe Bucit.

Sipas Albës “i gjithë faji është i Bucit, ndërsa Santiana ka dal keq”.

Ndërsa Linda tha se “Buci e ka lënë si të hapur temën me Santianën”.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat