Ylli, Edonës: Sa të ka zgjatur më së shumti marrëdhënia seksuale me të dashurin?

Mediale Vip

Ylli, Edonës: Sa të ka zgjatur më së shumti marrëdhënia seksuale me të dashurin?

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 08:43
Ylli, Edona

Gjatë sfidës së kapitenit, Ylli dhe Edona kanë zhvilluar një bisedë mes vete.

Ai e pyeti Edonën se “sa minuta ka zgjatur marrëdhënia e jote seksuale me të dashurin më së shumti”.

Ndërsa, Edona u përgjigj duke i thënë se “një orë kur kemi pi, ndërsa kur s’kemi pi, 5 minuta”.

Kjo ngjalli të qeshura tek Buci.

Për më shumë detaje mund të klikoni në videon më poshtë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat