Lindita Halimi flet për lojën në BBVK2: Jam më pak aktive dhe nuk kam qenë dramatike

Mediale Vip

Lindita Halimi flet për lojën në BBVK2: Jam më pak aktive dhe nuk kam qenë dramatike

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 09:55
Lindita Halimi

Lindita Halimi ka folur për lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka treguar disa prej shkaqeve që nuk doli një nga më të preferuarat nga televotimi i kësaj jave.

“Veç se kesh më pak aktive, nuk kam folur shumë me njerëzit, nuk kam qenë dramatike”, ka thënë Halimi.

Pas kësaj deklarate reagoi Gani Gërmia, i cili e këshilloi atë që të debatojë më shumë me djem të shtëpisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat