Ylli bën deklaratën e papritur: Kam mundur të bëjë marrëveshje me Veronën për të hyrë single këtu

Mediale Vip

Ylli bën deklaratën e papritur: Kam mundur të bëjë marrëveshje me Veronën për të hyrë single këtu

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 11:33
Ylli

Ylli dhe Besi kanë biseduar për situatën me Santianën që u krijua mbrëmë në Prime.

Ai bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ka mundur që në Big Brother VIP Kosova 2 të hyjë single.

“Kisha mujtë me bë marrëveshje me gruan time me hi edhe single këtu, por vet nuk kam dashur”, tha Buci.

Tutje, Buci i ka treguar Besit se si u ndje kur Verona hyri për ta vizituar.

Ai tha se “kur i tha Verona që të mos ta uli kokën se nuk ka arsye pse, ishte shumë e rëndë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat