“Çika vendos”, Blero i tregon Kaderit detaje nga jeta private

Mediale Vip

“Çika vendos”, Blero i tregon Kaderit detaje nga jeta private

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 12:28
Blero dhe Alby

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Kaderi kanë biseduar rreth jetës private të Bleros.

Kaderi ishte kurioze për raportin e tij me vajzën.

Ndërsa Blero tha se “për gjithçka vajza e tij vendos, dhe kanë marrëdhënie të mrekullueshme”.

Ai më tutje tregoi edhe në detaje se si ishte periudha me vajzën e tij kur ka ndodhur ndarja.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat