Blero dhe Edona komentojnë pozicionin e Blerandos

Mediale Vip

Blero dhe Edona komentojnë pozicionin e Blerandos

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 13:03
Blero dhe Edona

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Edona kanë rikthyer raportet e mira mes tyre.

Përndryshe ata diskutuan edhe për lojën e Blerandos dhe sjelljet e tij.

Edona tregonte se çfarë ka folur ai me të gjatë ditës.

Ndërsa Blero është shprehur i habitur nga veprimet e tij.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat