Shqipja pret kërkimfalje nga Blerando, ky as nuk i flet

Mediale Vip

Shqipja pret kërkimfalje nga Blerando, ky as nuk i flet

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 13:20
Shqipja dhe Blerando

Derisa Blerando po qëndronte tek lavanderia, aty ka shkuar Shqipja.

Ajo i ka thënë se duhet që Blerando t’i kërkojë falje, derisa ky i fundit as nuk i është përgjigjur.

“Ti duhet të më kërkosh falje mua për ato komentet e tua, që vazhdon e i thua.

A dëgjon”, është shprehur Shqipja.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat