A ka pëlqim Alba për Blerandon?- Përgjigjet Alba

Mediale Vip

A ka pëlqim Alba për Blerandon?- Përgjigjet Alba

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 22:38
Alba

Pyetja e rradhës ishte për Albën.

“Përse e mohon pëlqimin për Blerandon?” ishte pyetja tjetër drejuar Albës.

“E konsideroj vetëm si shok nuk ka asgjë më shumë dhe nuk do të ketë”, ka thënë Alba.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat