“Tek shtrati Santianës më s’i shkoj, dhe duart siç i kemi prekur, s’i prekim më”, thotë Buci

Mediale Vip

“Tek shtrati Santianës më s’i shkoj, dhe duart siç i kemi prekur, s’i prekim më”, thotë Buci

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 00:31
Buci

Gjatë darkës së banorëve të nominuar, Azemi i ka bërë një pyetje pikante Bucit në lidhje me raportin e tij me Santianën.

“A mendon që ndoshta je duke vepruar shumë me Santianën. A mos po e hup kontrollin?”, ka qenë pyetja e Azemit, drejtuar Bucit.

“Këtu jemi banorë dhe jemi shumë afër njëri-tjetrit.

Unë më në shtrat të Santianës nuk shkoj dhe me i prekë duart siç i kemi prekur në kuadër të lojës, më nuk ndodh”, ka thënë Buci pos tjerash.

Kuptoni më shumë detaje, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat