Efi pranon lulet më të veçanta në Shqipëri

Mediale Vip

Efi pranon lulet më të veçanta në Shqipëri

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 06:28
Efi Dhedhes

Ish finalistja e ‘Big Brother VIP Albania’ Efi Dhedhes ndonëse nuk është aktive në televizion, por mediat sociale nuk i le mbase dore.

Ajo ka publikuar një ‘story’ ku shihet se ka pranuar lulet me te veçanta në Shqipëri.

“Për herë të parë në Shqipëri trëndafili 2m” kishte shkruara dyqani i cili dërgoi lule Efit.

Image
Efi Dhedhes

Mesa duket kjo e ka lumtura pafund atë dhe ka ndarë ketë moment me ndjekësit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat