Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Mediale Vip

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 06:33
Sara Hoxha

Tash e disa javë qarkullon lajmi për ndarjen e Sarës dhe Ledrit, ani pse ata nuk kanë reaguar në lidhje me këtë.

Por Sara ka publikuar një foto ku shihet e lumtur në krahët e një mashkulli e që nuk është Ledri Vula.

Sara ndihet rehat dhe e lumtur me grimerin e saj, sa qe ajo në shumë dalje publike ka treguar se është edhe miku më i mirë i saj.

Image
Sara

Kujtojmë se blogerja po qëndron disa ditë në Tiranë që është e angazhuar me punë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat