Butrint Imeri bashkë me Stealth e Vinz publikojnë këngën e re

Mediale Vip

Butrint Imeri bashkë me Stealth e Vinz publikojnë këngën e re

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 08:49
Butrint Imeri ka publikuar projektin e tij të ri.

I njohur për këngët e tij me tematikë dashurinë, të cilat me t’u publikuar shndërrohen në hite të padiskutueshme, Butrint Imeri ka publikuar projektin e tij të ri.

Butrinti edhe kësaj here erdhi me një bashkëpunim me dy reperët e njohur nga Shqipëria, Stealth dhe Vinz.

“Gaboi”, u bë virale ende pa u publikuar, pasi Butrinti postoi disa sekuenca disa ditë para datës së lansimit.

Edhe këtë herë producent ekzekutiv është Denis Avdiu, kurse produksioni muzikor është nga BIGBANG.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat