Shakaja pa kripë e Luizit ndaj Kiarës: Je bërë sa Ronaldo Sharka

Mediale Vip

Shakaja pa kripë e Luizit ndaj Kiarës: Je bërë sa Ronaldo Sharka

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 19:02
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Nga shtatzania dukshëm Kiara ka shtuar në peshë.

Së fundmi gjatë një live, këngëtari i dashur për publikun duke qeshur e ka krahasuar bashkëshorten e tij me ish-banorin e “Big Brother Vip”, Ronaldo Sharka.

“Sa Ronaldo je bërë l. Deksha un për ty, shikoje sa e bukur është, shikoje barkalukun tim. A e dini ca ka këtu?”- tha këngëtari duke bërë shaka.

Në fakt një shaka pa kripë ndaj një gruaje shtatzënë, ndonse për Luizin këto shaka nuk kanë kufi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat