“Ky është sulm fizik” – publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Mediale Vip

“Ky është sulm fizik” – publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 21:41
Gani dhe Shqipja

Një konfliktit ka ndodhur mes banorëve të Big Brother VIP Kosova, ku Ganiu dhe Shqipja kanë qenë protagonistët e një përplasjeje të ashpër që ka përfshirë akuza për dhunë fizike.

Tensioni ka arritur kulmin kur Shqipja ka lagur Ganiun me kanaçe, një akt që ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm dhe të ashpër të këtij të fundit, i cili pretendon se është goditur gjatë përplasjes.

Ngjarja ka ndodhur në lavanderi dhe ka vazhduar në banjo, ku Ganiu dhe Shqipja kanë qenë të përfshirë në një debat të ngjeshur që ka degraduar shpejt në një konfrontim fizik.

Pas aktit, Ganiu është shprehur i revoltuar, duke e cilësuar veprimin si të papranueshëm dhe duke pretenduar se ka pranuar edhe goditje gjatë përplasjes.

Në anën tjetër, Shqipja, e cila ka kaluar disa momente të vështira brenda dhomës së rrëfimeve, ka shpërthyer në lot duke u shprehur se nuk dëshiron të afrohet më fare nga Ganiu.

“Nuk e di çka i ndodhë këtij njeriu, mendoj që është i varur dhe është i varur. Më vjen keq që çfarë i kam thënë e ka dëgjuar publiku, por nuk më vjen keq që ia kam thënë atij.” – u shpreh Shqipja.

“Nuk e kam pritë kurrë që Shqipja e bën një gjest të tillë, dhe e kam paralajmëruar që kam për t’i hedhë rrobat në tokë.” – u shpreh fillimisht Ganiu.

“Këto skena nuk duhet t’i shohë publiku, prandaj unë kërkoj ndjesë.” – ka vazhduar ai.

Shqipja tregon se e ka problem se si Ganiu e shikon, dhe shprehet se ndihet e ngacmuar seksualisht, pasi Ganiu i kishte thënë që kishte parë ëndrra me Shqipen. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat