Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2

Mediale Vip

Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 22:45
Blerando.

Një ndryshim goxha të madh ka bërë në lojën e Big Brother VIP Kosova 2, Blerando.

Ai në fillimin ishte një djalë i qetë dhe nuk është shumë se kishte debate e diskutime me banorët e tjerë.

Por kështu  nuk zgjati shumë pasi Blerando ndryshoi drastikisht lojën e tij brenda shtëpisë më të madhe.

Blerando i filloi debatet e përplasjet me banorët.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat