Santiana: Jam e virgjër

Mediale Vip

Santiana: Jam e virgjër

Më: 10 janar 2024 Në ora: 13:28
Santiana

Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana bashkë me Edonën dhe Yllin kanë biseduar.

Në një moment Edona ka kërkuar që të flasin për seks.

Santiana i është përgjigjur duke i thënë se është e virgjër dhe le të flas me Yllin për atë temë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat