Santiana thotë se Lumbardhi “po e zë vendin e Ganiut”, e quan “të paedukatë” e “arrogant”

Mediale Vip

Santiana thotë se Lumbardhi “po e zë vendin e Ganiut”, e quan “të paedukatë” e “arrogant”

Më: 11 janar 2024 Në ora: 08:12
Lumi dhe Santiana

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka vazhduar të jetë e nervozuar me Lumbardhin.

Kjo, pasi ky i fundit e ka quajtur atë “plakë”.

Ajo dhe Buci janë dakorduar që Lumbardhi “dalëngadalë po e merr rolin e Ganiut”.

“Rrugës për ta marrë rolin e Ganiut është, arrogant, i pakulturë dhe i paedukatë”, ka thënë Santiana.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat